![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sudz3834vMI/AAAAAAAABFY/k4e7AUQ6iDk/s800/14.jpg)
Ei au fost primii care m-au contactat anul trecut pentru a ma intreba daca sunt liber pe 26 septembrie 2010. Desi initial nu erau hotarati, dupa ce mi-am lansat site-ul si blog-ul m-au sunat din nou si ne-am intalnit. Nu mica mi-a fost mirarea cand ne-am dat seama ca am fost colegi de scoala generala. Ce mica e lumea!
Iata o parte din fotografiile voastre. Sper ca dupa ce le vedeti sa nu va para rau ca m-ati ales pana la urma pe mine fotograful nuntii voastre. :) Noi ne-am bucurat sa fim alaturi de voi, familiile si prietenii vostri. Sper sa se vada asta si din fotografii.
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sud0H8uQe8I/AAAAAAAABGw/_CARC_-ws1k/s800/1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sud0HhvWauI/AAAAAAAABGo/Y2Wd1nYbKBk/s800/2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sud0Hbi2tVI/AAAAAAAABGg/ceF7X6EqBTY/s800/3.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sud0MxQKIzI/AAAAAAAABG4/hqjloVoOgJs/s800/4.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sud0AkopJVI/AAAAAAAABGY/1cAFxjVJpcM/s800/5.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sud0ATb2v8I/AAAAAAAABGQ/5lphpOiQVaE/s800/6.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sud0AWaLONI/AAAAAAAABGI/RFcboua3qzg/s800/7.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sudz_5J5xoI/AAAAAAAABGA/i1n8ZN1HzDQ/s800/10.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sudz_iUAKXI/AAAAAAAABF4/UZt2vpjbMKQ/s800/9.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sudz4V1zM-I/AAAAAAAABFw/LhVSG3qK6RQ/s800/11.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sudz4e6Xg7I/AAAAAAAABFo/YNoRl91h2cI/s800/8.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sudz3_dRbUI/AAAAAAAABFg/CQ0koLEryks/s800/12.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sudz3kE-diI/AAAAAAAABFQ/DUaHzF9q_BA/s800/13.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sudzw1pmD2I/AAAAAAAABFI/s6EBhgt2LWw/s800/15.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sudzwuyk9GI/AAAAAAAABFA/VM1jqSXMMiY/s800/16.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sudzwi6jpmI/AAAAAAAABE4/k3qTIwOk5Fw/s800/18.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/SudzwRJNJFI/AAAAAAAABEw/3K5TgWlgFWI/s800/19.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/SudzwENmPPI/AAAAAAAABEo/9UhRzh1DyTA/s800/20.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/SudzojqLvPI/AAAAAAAABEg/S5B5y_KIP8E/s800/21.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/SudzoVllvuI/AAAAAAAABEY/KhpBL5D9-9k/s800/22.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/SudzoZWDcLI/AAAAAAAABEQ/u9H8hQPCVpo/s800/24.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/SudzoAv597I/AAAAAAAABEI/d8tZexY7vKs/s800/25.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/Sudzn0WovnI/AAAAAAAABEA/O8tjUk-Il20/s800/23.jpg)