![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUPpvPx7I/AAAAAAAABA4/-y2xYpl5nGc/s800/23.jpg)
Cu Dragos si Anda ne-am imprietenit inainte de nunta lor. Pe parcurs am aflat ca avem chiar si cunostinte comune. Cei doi ne-au impresionat prin incrededea pe care ne-au aratat-o sa facem totul cum credem noi ca este mai bine. Ne-am simtit minunat la nunta lor si ii felicit pentru tot ce s-a intamplat in acea zi. S-au organizat admirabil iar ei au fost cat se poate de naturali si relaxati. Ma bucur de fiecare data cand cunosc doi oameni care se iubesc asa cum o fac ei si speram ca vom fi alaturi de ei ca prieteni si de acum inainte. Va asteptam pe la noi oricand. Theo e nerabdator sa va vada iar. :)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyVLmGrD0I/AAAAAAAABD4/Y7M6k7iRJOk/s800/2.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyVGYIwsfI/AAAAAAAABDw/fif-Wwsqn-4/s800/1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyVFz9MlHI/AAAAAAAABDo/3AK1na7AlWI/s800/3.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyVFVl9ZqI/AAAAAAAABDg/zLl26N3PbME/s800/4.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyVErAF8WI/AAAAAAAABDY/Pn30C17jc70/s800/5.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyVD79R1NI/AAAAAAAABDQ/j3ma6-0P_ag/s800/6.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyU8gQ-0AI/AAAAAAAABDI/t4J80g-rJ4w/s800/7.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyU71L05aI/AAAAAAAABDA/HbEJE9RLuL0/s800/8.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyU7YEC--I/AAAAAAAABC4/cjPXP9WGiho/s800/9.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyU68HugYI/AAAAAAAABCw/Hs0O_9jUeSo/s800/10.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyU6S11UQI/AAAAAAAABCo/kcTVcdWjRiM/s800/11.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUlYluTiI/AAAAAAAABCg/mVekE_Ycbv8/s800/12.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUlJfA4BI/AAAAAAAABCY/rxMdAW3g6ak/s800/13.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUktAXBiI/AAAAAAAABCQ/MCTRbjgt5IA/s800/14.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUkdoxfjI/AAAAAAAABCI/S4CJQUM3DDQ/s800/15.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUj-_ZnQI/AAAAAAAABCA/SKHHjRpBnmI/s800/18.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUbIc-T9I/AAAAAAAABB4/5MbJZBEbvDE/s800/16.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUauiDDYI/AAAAAAAABBw/hpFIyY4lfz8/s800/19.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUaeBLwPI/AAAAAAAABBo/RqpikYBsH4o/s800/17.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUZpCvpBI/AAAAAAAABBg/vvKxyw0Z5HY/s800/20.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUZSEXK7I/AAAAAAAABBY/6bqSLZmrR7Q/s800/21.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUQw2dvZI/AAAAAAAABBQ/KJdnqUcNh8A/s800/22.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUQgIkuoI/AAAAAAAABBI/z9DoCJDQJ9s/s800/25.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUP8KfEoI/AAAAAAAABBA/qT-1c9BGJY4/s800/24.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUPNBwR1I/AAAAAAAABAw/4K3ZNt89QSo/s800/26.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUDpOPK1I/AAAAAAAABAo/7mmQgqyobZk/s800/27.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUDCjiomI/AAAAAAAABAg/ouuurS6HDeU/s800/28.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUCgExxpI/AAAAAAAABAY/e9-n9YXbfE0/s800/31.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUCAFh6WI/AAAAAAAABAQ/AhzpTxP5Vck/s800/30.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/StyUBirR3gI/AAAAAAAABAI/5SfP4RMriI4/s800/29.jpg)