Daca nu va mai aduceti aminte de Rita si de Vlad... o spun din nou, ei sunt cei care au avut una dintre cele mai rock petreceri de anul acesta (si nunta a fost superba, evident, dar petrecerea... wow!).
Chiar inaintea sedintelor foto de la mare, m-am intalnit cu intr-o locatie pe care deja multi o cunosc: Floresti. Naturali, spontani si deja obisnuiti cu mine, plus un ajutor de nadejde (Marian), am stat la Floresti pana s-a facut noapte. Mai mult decat fotografiile acestea, am avut si o conversatie placuta, asa, pe seara, intre prieteni. ;) Multumesc, Rita si Vlad! Stiu sigur ca aceasta nu a fost ultima sedinta foto cu voi, asa ca o astept cu nerabdare pe urmatoarea! :)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMdUl1I3hAI/AAAAAAAACfU/tIrSG5kS_Hc/s800/2-2.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMdXKdhMD8I/AAAAAAAACfk/SAMFYmbngBk/s800/untitled-1.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMdUlDH1UeI/AAAAAAAACfE/AWWkHB5euIg/s800/2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMdUk57cgeI/AAAAAAAACe8/6ezplTOmPuo/s800/1-2.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMdUBpG60NI/AAAAAAAACe0/JdIQSQdl5zo/s800/3.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMdUBXtBteI/AAAAAAAACes/PnsFQB5dKiw/s800/4.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMdUAuotF7I/AAAAAAAACek/NMDCj-r2miA/s800/3-2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMdUATSK5aI/AAAAAAAACec/hbpfIPJUZ-g/s800/4-2.jpg)
http://mariusbarbulescu.blogspot.com/2010/10/post-wedding-rita-vlad.html
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMdUAEZ-uOI/AAAAAAAACeU/AKI56w45EcQ/s800/5.jpg)