Va promiteam la inceputul anului ca voi reveni cu noi fotografii ale primilor mei miri de anul acesta, Carmen si Adrian. :) Ar fi fost dragut sa inchid anul cu aceasta postare, dar nu cred ca ar fi fost la fel de interesant si pentru ei. :) E prima sedinta foto facuta de mine la mare (Elena si Radu au fost dupa ei cu sedinta foto, la inceputul lui septembrie) si a fost o experienta, nu gluma! Nu ma asteptam sa fie atat de "disponibili" sa intre in apa, sa se stropeasca si sa-si distruga (intr-o oarecare masura) rochia si costumul. Numai ei stiu daca le vor mai putea folosi vreodata la o alta sedinta foto!? :) Eu nu am avut curajul sa ii intreb! :)) Glumesc! Carmen si Adrian sunt doi oameni pe care ii pretuiesc sincer si cu care am bucuria de a ramane prieten. Dupa cum veti vedea, Adrian este si el fotograf si va asigur ca, desi a ales Nikon, va va surprinde pe viitor cu fotografii foarte reusite.
Ii multumesc si lui Marian pentur ajutor si pentru ca s-a trezit atat de dimineata pentru a veni cu mine.
Pe curand!
Cu drag,
Marius Barbulescu
PS: Urmeaza in scurt timp (cel tarziu maine seara) si sedinta foto a Ritei si a lui Vlad.
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMXvIJBbO1I/AAAAAAAACeE/I0Etjoai398/s800/1-2.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMXu_RBL23I/AAAAAAAACd8/LKSRrctVIec/s800/1.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMXu_F23-eI/AAAAAAAACd0/ZcBgek1nC24/s800/2-2.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMXu-4kI9-I/AAAAAAAACds/BGvJ6QQRyZk/s800/2.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMXu-7lVYhI/AAAAAAAACdk/L-NpZLJUaTg/s800/3.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMXu-lcLTKI/AAAAAAAACdc/C7fjt0sa8D4/s800/5.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMXufDXVnoI/AAAAAAAACdU/cTMKBD8ze74/s800/10.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMXue1-qvBI/AAAAAAAACdM/NOcwbN1td10/s800/11.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMXuePQUXSI/AAAAAAAACdE/Rc2TfSqXB5w/s800/12.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMXud41nrmI/AAAAAAAACc8/HkmxYNfiCow/s800/13.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMXuLQGRGrI/AAAAAAAACck/rswDaPTH0MY/s800/6.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMXuLNsdPNI/AAAAAAAACcc/C1zhuC5EEbs/s800/3-2.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMXuKw91ulI/AAAAAAAACcU/uWegdwSa7nE/s800/8.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/_5CblMZ0kUcE/TMXuKmWCnPI/AAAAAAAACcM/dPmrg2X2M4k/s800/14.jpg)